UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te negatywne komentarze to piszą przeważnie ci co dostali w PRL mieszkanie z a darmo, a dzieci kształcili na uczelniach tez za darmo, na wczasy wyjeżdżali też za darmo. Teraz każdy Polak będzie inwigilowany i to nikomu nie przeszkadza, żywność tez GMO i tez nikomu nie przeszkadza, a i sieć G5 jakoś nikomu nie przeszkadza, tylko skąd taka śmiertelność nawet już u małych dzieci. No ale jak to u nas " mam emeryturę i te choroby mnie jeszcze w takim stopniu nie dotykają, a i 13 stkę też dostane "co mi więcej potrzeba?