182
28.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a ci co na nich głosują nawet strach myśleć
(2019.09.29)

info

3  
  3
Ja myślę ze fanatyzm, świr to charakterystyka 1 partii tej ktora tu w Elblągu na szczescie juz szans nie ma
(2019.09.29)

info

3  
  7
Nie zrozumiem fenomenu komentarzy, tych co najbardziej opluwają w Elblagu szczesliwie wybierają, te negatywne, obraźliwe i wściekłe komentarze przeciwników lub pseudo znajomych zwlaszcza na fb chyba im pomagają a więc powodzenia
(2019.09.29)

info

3  
  1
zero programu, ich program to " nie głosujcie na pis" to wszystko, jakaś maskarada,
Edwardwe (2019.09.29)

info

12  
  2
A dzisiaj to kto chce chodzić? Zwolennicy robienia laski w katolickich małżeństwach i wprowadzenia kary więzienia za zdrady małżeeńskie czy przeciwnicy? Oj kara za zdrady w naszym katolickim kraju to więzieniów trzebaby wybudować dużo. Ale PKB by wzrosło. Zawsze od wszystkidgo można plusy gospodarcze znależć. Czerwony
(2019.09.29)
Biedroń i dotrzymywanie słowa? Oddaj euro-mandat.
(2019.09.29)

info

8  
  2
Jak zwykle byłem... Tylko brak efektu.
(2019.09.29)
Dodałbym że cyrk również
Ygddg (2019.09.29)
ludzie ci maja komunistyczna sieczkę zrobila więcej szkod jak 124 lat zaborow.
(2019.09.29)

info

6  
  2
klasyczny wyborca sld, widać wyraźne oderwanie od rzeczywistości, bzdurne wypociny o wydumanych problemach, ...poczatki choroby jakby związanej z głową można zaobserwować
konowal etyczny (2019.09.29)