A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a ci co na nich głosują nawet strach myśleć
Ja myślę ze fanatyzm, świr to charakterystyka 1 partii tej ktora tu w Elblągu na szczescie juz szans nie ma
Nie zrozumiem fenomenu komentarzy, tych co najbardziej opluwają w Elblagu szczesliwie wybierają, te negatywne, obraźliwe i wściekłe komentarze przeciwników lub pseudo znajomych zwlaszcza na fb chyba im pomagają a więc powodzenia
zero programu, ich program to " nie głosujcie na pis" to wszystko, jakaś maskarada,
A dzisiaj to kto chce chodzić? Zwolennicy robienia laski w katolickich małżeństwach i wprowadzenia kary więzienia za zdrady małżeeńskie czy przeciwnicy? Oj kara za zdrady w naszym katolickim kraju to więzieniów trzebaby wybudować dużo.
Ale PKB by wzrosło. Zawsze od wszystkidgo można plusy gospodarcze znależć. Czerwony
Biedroń i dotrzymywanie słowa? Oddaj euro-mandat.
Jak zwykle byłem... Tylko brak efektu.
Dodałbym że cyrk również
ludzie ci maja komunistyczna sieczkę zrobila więcej szkod jak 124 lat zaborow.
klasyczny wyborca sld, widać wyraźne oderwanie od rzeczywistości, bzdurne wypociny o wydumanych problemach, ...poczatki choroby jakby związanej z głową można zaobserwować