UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popieram wybór PiS. Z lewicowych partii PiS jest najlepszy. W obu partiach jest sporo osób z komunistyczną przeszłością. W innych też. Ta przeszłość nie ma już żadnego znaczenia. PiS od Lewicy odróżnia tylko stosunek do Kościoła. Oba ugrupowania chcą bogacić biednych i dbać o socjal dla nich. Jedni mówią o uszczelnianiu systemu podatkowego a drudzy tak wprost - tym złodziejskim prywaciarzom dowalimy takie podatki, że się posrają I damy klasie robotniczej. Czerwony