UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie zrozumiem fenomenu komentarzy, tych co najbardziej opluwają w Elblagu szczesliwie wybierają, te negatywne, obraźliwe i wściekłe komentarze przeciwników lub pseudo znajomych zwlaszcza na fb chyba im pomagają a więc powodzenia