UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zrozumiem fenomenu komentarzy, tych co najbardziej opluwają w Elblagu szczesliwie wybierają, te negatywne, obraźliwe i wściekłe komentarze przeciwników lub pseudo znajomych zwlaszcza na fb chyba im pomagają a więc powodzenia


Anuluj