UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zrozumiem fenomenu komentarzy, tych co najbardziej opluwają w Elblagu szczesliwie wybierają, te negatywne, obraźliwe i wściekłe komentarze przeciwników lub pseudo znajomych zwlaszcza na fb chyba im pomagają a więc powodzenia