UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja myślę ze fanatyzm, świr to charakterystyka 1 partii tej ktora tu w Elblągu na szczescie juz szans nie ma
Ja myślę ze fanatyzm, świr to charakterystyka 1 partii tej ktora tu w Elblągu na szczescie juz szans nie ma