UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A dzisiaj to kto chce chodzić? Zwolennicy robienia laski w katolickich małżeństwach i wprowadzenia kary więzienia za zdrady małżeeńskie czy przeciwnicy? Oj kara za zdrady w naszym katolickim kraju to więzieniów trzebaby wybudować dużo. Ale PKB by wzrosło. Zawsze od wszystkidgo można plusy gospodarcze znależć. Czerwony