A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Gronowie mają pole do popisu, bo mają wielką działkę do wykorzystania. W centrum nie mieliby takich możliwości, bo nie było by miejsca.
A elbląskie zamiast się cieszyć z inwestycji w młodych to znowu tylko narzekają...taki już los ciemnogrodu.
Ludzie przestańcie w końcu tylko narzekać, nawet jak się inwestuje to dalej jest źle...ręce opadają!!!
socjalizm :D
Tylko 121 tysieczne.
A opozycja, KOD, krzyczą, że nic Państwo nie pomaga. A tu jakie dofinansowanie!
To Gronowo jest juz osiedlem Elblaga???? Byloby fajnie.
@jdddh - Jeszcze trochę i Gronowo Górne stanie się dzielnicą Elbląga. Poza tym, nie można wszystkiego pchać do centrum miasta, a obrzeża i pozostałe dzielnice pozostawiać bez zagospodarowania, placówek oświatowych itd
Jako uczen plastyka, grzecznie odpowiem; dajcie nam pieniadze oraz czas na wasze murale , my tez sie tam uczymy a nie tylko malujemy i siedzimy na chmurce odpoczywajac. Jestesmy tylko ludzmi a nie maszynkami do TWORZENIA
@Ploterek - A gdzie w tym mieście jest kurna centrum?