UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A elbląskie zamiast się cieszyć z inwestycji w młodych to znowu tylko narzekają...taki już los ciemnogrodu.
A elbląskie zamiast się cieszyć z inwestycji w młodych to znowu tylko narzekają...taki już los ciemnogrodu.