A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zastrzeżony podpis - nie każdy uczeń chce wspierać miasto, które nie wspiera jego. Podwójne ceny za komunikację miejską i brak dofinansowania na bursy to idealny przykład. Bo przecież lepiej dać uczniom co się uczą w Elblągu i nie mieszkają w nim, a zabrać tym co mieszkają, a się nie uczą.
@jdddh - Nasza szkoła miała możliwość przenieść się, ale nikt tego nie chciał
Jak wydatek na kilka tub farb i ołówki przy naszym 500+ to tylko gratulować
@Lol - Dlatego nasza szkoła nie przyjęła propozycji przeniesienia się
@uwu - Podpinam się. Chętnie można byłoby coś wykombinować jak dacie nam materiały i miejsce. Fajnie buczeć, że jesteśmy hur dur bogaci i mamy znajomości, a tak naprawdę to tylko w jednej klasie jest pełen skład uczniów. By się dostać wystarczy tylko wcześniej poświęcić trochę czasu na podstawy by je rozwinąć w szkole. Jak Gdańsk inwestuje to Gdańsk ma. Dalej nasza szkoła jest pomijana w dofinansowaniu w bursach(przez co były ogromne nieprzyjemności) i komunikacji miejskiej gdzie płacimy dwa razy drożej za bilety, bo nie uczymy się w Elblągu, a spokojnie połowa uczniów w nim mieszka.