Wybrany wątek opinii

Zamiast się przenieść do centrum miasta, to się rozbudowują na takim zadupiu.
jdddh (2019.09.24)
W Gronowie mają pole do popisu, bo mają wielką działkę do wykorzystania. W centrum nie mieliby takich możliwości, bo nie było by miejsca.
Lol (2019.09.24)
@jdddh - Jeszcze trochę i Gronowo Górne stanie się dzielnicą Elbląga. Poza tym, nie można wszystkiego pchać do centrum miasta, a obrzeża i pozostałe dzielnice pozostawiać bez zagospodarowania, placówek oświatowych itd
Ploterek (2019.09.25)
@Ploterek - A gdzie w tym mieście jest kurna centrum?
hh (2019.10.09)
@jdddh - Nasza szkoła miała możliwość przenieść się, ale nikt tego nie chciał
(2019.11.16)
@Lol - Dlatego nasza szkoła nie przyjęła propozycji przeniesienia się
(2019.11.16)
Powrót do komentarzy