Wybrany wątek opinii
Zamiast się przenieść do centrum miasta, to się rozbudowują na takim zadupiu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
16
W Gronowie mają pole do popisu, bo mają wielką działkę do wykorzystania. W centrum nie mieliby takich możliwości, bo nie było by miejsca.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@jdddh - Jeszcze trochę i Gronowo Górne stanie się dzielnicą Elbląga. Poza tym, nie można wszystkiego pchać do centrum miasta, a obrzeża i pozostałe dzielnice pozostawiać bez zagospodarowania, placówek oświatowych itd
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Ploterek - A gdzie w tym mieście jest kurna centrum?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@jdddh - Nasza szkoła miała możliwość przenieść się, ale nikt tego nie chciał
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Lol - Dlatego nasza szkoła nie przyjęła propozycji przeniesienia się
Do moderacji
Odpowiedz
0
0