UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako uczen plastyka, grzecznie odpowiem; dajcie nam pieniadze oraz czas na wasze murale , my tez sie tam uczymy a nie tylko malujemy i siedzimy na chmurce odpoczywajac. Jestesmy tylko ludzmi a nie maszynkami do TWORZENIA

uwu

Anuluj