Wybrany wątek opinii
Jezdzimy często do Gdańska i Gdyni tam murale,pełno wszędzie i piekne a Elbląg szary ,brudne te ściany niby pomalowane. Czy to się zmieni w Elblągu niby miasto 130tys.
Do moderacji
Odpowiedz
17
10
Tylko 121 tysieczne.
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
Jako uczen plastyka, grzecznie odpowiem; dajcie nam pieniadze oraz czas na wasze murale , my tez sie tam uczymy a nie tylko malujemy i siedzimy na chmurce odpoczywajac. Jestesmy tylko ludzmi a nie maszynkami do TWORZENIA
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@uwu - Podpinam się. Chętnie można byłoby coś wykombinować jak dacie nam materiały i miejsce. Fajnie buczeć, że jesteśmy hur dur bogaci i mamy znajomości, a tak naprawdę to tylko w jednej klasie jest pełen skład uczniów. By się dostać wystarczy tylko wcześniej poświęcić trochę czasu na podstawy by je rozwinąć w szkole. Jak Gdańsk inwestuje to Gdańsk ma. Dalej nasza szkoła jest pomijana w dofinansowaniu w bursach(przez co były ogromne nieprzyjemności) i komunikacji miejskiej gdzie płacimy dwa razy drożej za bilety, bo nie uczymy się w Elblągu, a spokojnie połowa uczniów w nim mieszka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0