UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jdddh - Jeszcze trochę i Gronowo Górne stanie się dzielnicą Elbląga. Poza tym, nie można wszystkiego pchać do centrum miasta, a obrzeża i pozostałe dzielnice pozostawiać bez zagospodarowania, placówek oświatowych itd

Ploterek

Anuluj