UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
-*wjeżdżając do Jegłownika nawet nie hamują tylko trąbią informując " uwaga nadciągam"! Banda przygłupów. *- Typowe jak na Jegłownik i dalej na Elbląg przez Wiktorowo, Wikrowo. To nie dotyczy tylko na drodze krajowej nr. 22,ale we wszystkich kierunkach drogami powiatowymi. Ludzie tam mieszkający "lubią" szybką jazdę a przepisy to nie dla nich, tylko od innych wymagają do ich stosowania a oni to święte krowy.