UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nic tak nei poprawia bezpieczenstwa jak odpowiednia predkoosc nawet jak jest duzo zakretow, jak juz wywala tyle kasy to neich zrobia obok jezdni sciezke dla rowerow i bedzie git


Anuluj