A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wysiedlic jeglownik na ksiezyc bedzie spokojniej
Do mieszkańców Jegłownika; jak tam się mieszka? Tak czasami myślę żeby przenieść się z e-ga do j-ka do jakiegoś małego domku. Pozdr.
Co niektorzy na Jeglownik mowia kodzborowo. A moj znajomy rozpoczal budowe domu i co rozczarowany sprzedal budowe.
święte słowa, mają płacone dodatkowo za wyjazdy, i teraz do każdego błahego wypadku po 3 wozy jadą, to paranoja i jaki koszt
Do d.. y to możesz sobie co najwyżej coś wsadzić cwaniaczku.
ha ha hah ah ah ah ahahhahahahahahaahahah