26
21.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wysiedlic jeglownik na ksiezyc bedzie spokojniej
Zielonemorze (2019.09.22)

info

5  
  1
Do mieszkańców Jegłownika; jak tam się mieszka? Tak czasami myślę żeby przenieść się z e-ga do j-ka do jakiegoś małego domku. Pozdr.
chadzałemsobie (2019.09.22)
Co niektorzy na Jeglownik mowia kodzborowo. A moj znajomy rozpoczal budowe domu i co rozczarowany sprzedal budowe.
Gosc (2019.09.22)
święte słowa, mają płacone dodatkowo za wyjazdy, i teraz do każdego błahego wypadku po 3 wozy jadą, to paranoja i jaki koszt
(2019.09.23)
Do d.. y to możesz sobie co najwyżej coś wsadzić cwaniaczku.
(2019.09.23)
ha ha hah ah ah ah ahahhahahahahahaahahah
(2019.09.23)

info

0  
  0