UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Płacą im za każdy wyjazd, a powinni za każdy uzasadniony, to skończyłoby się wysyłanie 20 strażaków do kolizji z uszkodzohymi zderzakami.
Płacą im za każdy wyjazd, a powinni za każdy uzasadniony, to skończyłoby się wysyłanie 20 strażaków do kolizji z uszkodzohymi zderzakami.