UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Płacą im za każdy wyjazd, a powinni za każdy uzasadniony, to skończyłoby się wysyłanie 20 strażaków do kolizji z uszkodzohymi zderzakami.


Anuluj