Wybrany wątek opinii

Płacą im za każdy wyjazd, a powinni za każdy uzasadniony, to skończyłoby się wysyłanie 20 strażaków do kolizji z uszkodzohymi zderzakami.
(2019.09.22)
Takie procedury że tyle straży
Jeg (2019.09.22)
Powrót do komentarzy