Wybrany wątek opinii
Płacą im za każdy wyjazd, a powinni za każdy uzasadniony, to skończyłoby się wysyłanie 20 strażaków do kolizji z uszkodzohymi zderzakami.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Takie procedury że tyle straży
Do moderacji
Odpowiedz
3
2