UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Komu to przeszkadzało? – pytał Leszek Dziąg, starosta elbląski i kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu na konwencji programowej, która odbyła się dziś w hotelu Elbląg" - Dziąg nie jest starostą ani Elbląskim ani Braniewskim. Rzetelne macie informacje.

rolio

Anuluj