UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Komu to przeszkadzało? – pytał Leszek Dziąg, starosta elbląski i kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu na konwencji programowej, która odbyła się dziś w hotelu Elbląg" - Dziąg nie jest starostą ani Elbląskim ani Braniewskim. Rzetelne macie informacje.
rolio