UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nam to po co?papierosy-nie palić,wódka nie pić,tyle co dla mnie to u nas kupię,a wy co za towarzyszami się stęskniliście,to do berlina,czy do moskwy na skargę zdecydujcie siè...
A nam to po co?papierosy-nie palić,wódka nie pić,tyle co dla mnie to u nas kupię,a wy co za towarzyszami się stęskniliście,to do berlina,czy do moskwy na skargę zdecydujcie siè...