UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A nam to po co?papierosy-nie palić,wódka nie pić,tyle co dla mnie to u nas kupię,a wy co za towarzyszami się stęskniliście,to do berlina,czy do moskwy na skargę zdecydujcie siè...


Anuluj