UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Komu to przeszkadzało? – pytał Leszek Dziąg, starosta elbląski i kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu na konwencji programowej, która odbyła się dziś w hotelu Elbląg" - Dziąg nie jest starostą ani Elbląskim ani Braniewskim. Rzetelne macie informacje.

rolio