UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ojej. Jacy nagle zatroskani o losy Elbląga. Tylko czemu akurat teraz? Tuż przed październikiem :)
Do_pomorskiego
Ojej. Jacy nagle zatroskani o losy Elbląga. Tylko czemu akurat teraz? Tuż przed październikiem :)
Do_pomorskiego