UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zainteresowane informuję, że w dniu dzisiejszym towarzyszka Kidawa-Błońska (PO) oznajmiła ludowi, iż "my - jako Koalicja Obywatelska - jesteśmy za zachowaniem kompromisu dotyczącego ustawy o aborcji". Same sobie odpowiedzcie czy warto głosować na takie towarzycho i takie "obrończynie praw kobiet".

RobertKoliński

Anuluj