UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zainteresowane informuję, że w dniu dzisiejszym towarzyszka Kidawa-Błońska (PO) oznajmiła ludowi, iż "my - jako Koalicja Obywatelska - jesteśmy za zachowaniem kompromisu dotyczącego ustawy o aborcji". Same sobie odpowiedzcie czy warto głosować na takie towarzycho i takie "obrończynie praw kobiet".
RobertKoliński