UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dawno temu miałem wuja,który na trzeźwo miał 3 promile a po wypiciu to chyba nikt mu nie mierzył;)
Goral
Dawno temu miałem wuja,który na trzeźwo miał 3 promile a po wypiciu to chyba nikt mu nie mierzył;)
Goral