Wybrany wątek opinii
A gadaja ze 4 promile to dawka śmiertelna
Chyba nie dla polaka, on to jeszcze samochodem pojedzie
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Dawno temu miałem wuja,który na trzeźwo miał 3 promile a po wypiciu to chyba nikt mu nie mierzył;)
Do moderacji
Odpowiedz
3
1