Wybrany wątek opinii

A gadaja ze 4 promile to dawka śmiertelna Chyba nie dla polaka, on to jeszcze samochodem pojedzie
Bua (2019.09.11)
Dawno temu miałem wuja,który na trzeźwo miał 3 promile a po wypiciu to chyba nikt mu nie mierzył;)
Goral (2019.09.11)
Powrót do komentarzy