UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no napisalem komentzarz oczywiscie nie pszeszedl bo sie robi panstwo pol. .. .. ne jak widze jak oni jezdza po pojaku na kacu czy nacpani im uchodzi dopuki ktos nie zginie wtedy koleszczy udaja ze nie znaja syff jeszcze gorszy niz za komuny !!!


Anuluj