UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Głupich nie sieją. .. Jedyna dobra wiadomość jest taka, że nikogo nie skrzywdził. Przydałoby się zwiększenie kar za takie wyczyny, ale w taki sposób, żeby sprawca pijak pracował na rzecz społeczeństwa, zamiast siedzieć w ciepłym pierdlu i żreć za pieniądze, które każdemu z nas państwo zabiera w podatkach. ..

GentlemanEl