UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego miasto nie robi nic w sprawie stadionu. .. Jedna blaszana trybuna, ktora do niczego sie nie nadaje oprocz tego ze ma blache u gory i deszcz nie wali na glowe. Gdzie reszta? Przeciez to w TV wyglada okropnie. Skansen straszny.


Anuluj