UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego miasto nie robi nic w sprawie stadionu. .. Jedna blaszana trybuna, ktora do niczego sie nie nadaje oprocz tego ze ma blache u gory i deszcz nie wali na glowe. Gdzie reszta? Przeciez to w TV wyglada okropnie. Skansen straszny.