UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Płaczę.Jak można tak spać???Pierwsza bramka...dla Znicza kuriozum.Pobudka na za pięć dwunasta ale za późno...smutno mi strasznie ale w domku pod kołderką przed tv ten mecz zabolał mnie mniej.Olimpio obudz sie,wstań i walcz!!!

Moniczka księżniczka

Anuluj