UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Płaczę.Jak można tak spać???Pierwsza bramka...dla Znicza kuriozum.Pobudka na za pięć dwunasta ale za późno...smutno mi strasznie ale w domku pod kołderką przed tv ten mecz zabolał mnie mniej.Olimpio obudz sie,wstań i walcz!!!
Moniczka księżniczka