UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te animowane banery sa extra .No i odwrocily uwage od wsiunskiego bufora . Jakby komentator wykrztusil , ze zabytek to bym sie zapadła ze wstydu . A tak na foto wyszlo dobrze.
NieZamniecionaPodDywan
Te animowane banery sa extra .No i odwrocily uwage od wsiunskiego bufora . Jakby komentator wykrztusil , ze zabytek to bym sie zapadła ze wstydu . A tak na foto wyszlo dobrze.
NieZamniecionaPodDywan