UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te animowane banery sa extra .No i odwrocily uwage od wsiunskiego bufora . Jakby komentator wykrztusil , ze zabytek to bym sie zapadła ze wstydu . A tak na foto wyszlo dobrze.

NieZamniecionaPodDywan

Anuluj