UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oddaliśmy Zniczowi 3 pkt, chociaż była to jedna ze słabszych drużyn, która gościła ostatnio na A8.Moim zdaniem błędy w szatni w przerwie, wolniejsza gra w drugiej połowie i słabe zmiany (Filipczyk nie wniósł żadnej jakości na boisko). Siła ofensywna woła o pomstę do nieba, bo (odpukać) w przypadku braku Szuprytowskiego po prostu nie ma iskry napędowej. Olimpia stara się grać jak wirtuozi techniki, co niestety powoduje straty piłki lub niedokładność w zagraniach. W ostatnich 3 min spotkania stworzyliśmy więcej akcji bramkowych niż przez całą drugą połowę. Pobudka Panowie w meczach u siebie, bo będzie ciężko z ponownym utrzymaniem!
Diego Del Wonso