UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Płaczę.Jak można tak spać???Pierwsza bramka...dla Znicza kuriozum.Pobudka na za pięć dwunasta ale za późno...smutno mi strasznie ale w domku pod kołderką przed tv ten mecz zabolał mnie mniej.Olimpio obudz sie,wstań i walcz!!!

Moniczka księżniczka