Wybrany wątek opinii
@Mariolka z Elbląga - Droga Pani, ale tu przecież tak dokładnie jest - senator Wcisła mówi, że PiS nie daje, choć obiecał i prawnie powinien, poseł Wilk odpowiada na to, że jak PiS obiecał, to PiS da; obaj przy tym powołują się na dokumenty od tego samego ministra Gróbarczyka. No to ja już gupi jestem i na wszelki wypadek nie wierzę żadnemu z PO-PiSowców, co jak na razie całkiem dobrze mi się od lat już sprawdza i szarym komórkom służy;) Historię zaś - również tych szkodliwych, post-styropianowych, wspomnianych przez Panią organizacji - warto znać, bo ona bardzo często wyjaśnia, inaczej niezrozumiałe, te ich dęte i pod publiczkę wyborczą dmuchane konflikty:)
Do moderacji
Odpowiedz
0
9
Główny Ekonomista Popaprańcow, to ten który zapowiadał na 2018 r. 100 mld. zł. deficytu. Skąd się ten człowiek wziął, kto mu nadal taki tytuł. Teraz znów plecie bzdury, mąci w głowach tych których jeszcze nie zdążył ogłupić, to taki ekonomiczny kaskader, albo się uda albo nie, byle puścić w eter. Totalni zlodzieje idą po bandzie, zaoferuja dla każdego Polaka nawet Ferrari, bo wiedzą że obietnic i tak nie spełnia, a koryto będzie znów dla nich, czyli największych nieudacznikow i zdrajców po okresie transformacji.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Nie glosujcie na tow. Kolinskiego i lewakow bo zgotuja straszna przyszlosc
Do moderacji
Odpowiedz
4
4