Wybrany wątek opinii
Ciekawe, człowiek walczy o inwestycje dla Elbląga, a dla ciebie to wbrew racji stanu. A co byłoby zgodnie? - siedzieć cicho?
Do moderacji
Odpowiedz
10
19
Skoro tak walczy to czemu przekopu nie wykonano za rządów PO? 8 lat na to mieli, co w tym zakresie zrobili poza analizą UM w Gdyni, z której wyszło, że przekop zwróci się jeszcze przed 2050 rokiem, a teraz większość członków PO twierdzi, że za 450 lat to sami ze swoim raportem się nie zgadzają?
Do moderacji
Odpowiedz
14
5