UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Możecie łapki za Wcisłą podnosić.ON I tak nie nie dostanie się do parlamentu.Rzeczywiśćie zamiast bzdury opowiadac. Niech się zajmie fekaliami płynącymi z nocnika Czaskoskiego W stronę Bałtyku.
Możecie łapki za Wcisłą podnosić.ON I tak nie nie dostanie się do parlamentu.Rzeczywiśćie zamiast bzdury opowiadac. Niech się zajmie fekaliami płynącymi z nocnika Czaskoskiego W stronę Bałtyku.