Wybrany wątek opinii
Możecie łapki za Wcisłą podnosić.ON I tak nie nie dostanie się do parlamentu.Rzeczywiśćie zamiast bzdury opowiadac. Niech się zajmie fekaliami płynącymi z nocnika Czaskoskiego W stronę Bałtyku.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
to są fekalia z Żoliborza, z Nowogrodzkiej i od inkasenta z Torunia
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
a jak tam z twoimi fekaliami z Żoliborza?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
fekaliami prezesa niech zajmą się jego fachowcy, którzy na fekaliach znają się najlepiej. Np. Oborowa, jajco, pienta lub towarzysz prokurator stanu wojennego. Alleluja i do przodu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1