UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Główny Ekonomista Popaprańcow, to ten który zapowiadał na 2018 r. 100 mld. zł. deficytu. Skąd się ten człowiek wziął, kto mu nadal taki tytuł. Teraz znów plecie bzdury, mąci w głowach tych których jeszcze nie zdążył ogłupić, to taki ekonomiczny kaskader, albo się uda albo nie, byle puścić w eter. Totalni zlodzieje idą po bandzie, zaoferuja dla każdego Polaka nawet Ferrari, bo wiedzą że obietnic i tak nie spełnia, a koryto będzie znów dla nich, czyli największych nieudacznikow i zdrajców po okresie transformacji.
Paull