UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale ten wisla to podła szuja.kala we wlasne gniazdo .widac ze to prorosyjski szpicel. Pogonmy go z Elbląga. Pogonmy zdrajców.
Opus
Ale ten wisla to podła szuja.kala we wlasne gniazdo .widac ze to prorosyjski szpicel. Pogonmy go z Elbląga. Pogonmy zdrajców.
Opus