101
04.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Łódka,nie interesuj się,a kto sfinansował twój hangar,weź już zniknij nikt cie nie chce idź na działkę..........
(2019.09.04)

info

14  
  3
Kto ci zaplacil czy sama to wymyśliłaś. To wtedy szacun
bra (2019.09.04)
Senator warczy czy walczy co waczy. Nowomowa PO
bra (2019.09.04)
@Mariolka z Elbląga - Droga Pani, ale tu przecież tak dokładnie jest - senator Wcisła mówi, że PiS nie daje, choć obiecał i prawnie powinien, poseł Wilk odpowiada na to, że jak PiS obiecał, to PiS da; obaj przy tym powołują się na dokumenty od tego samego ministra Gróbarczyka. No to ja już gupi jestem i na wszelki wypadek nie wierzę żadnemu z PO-PiSowców, co jak na razie całkiem dobrze mi się od lat już sprawdza i szarym komórkom służy;) Historię zaś - również tych szkodliwych, post-styropianowych, wspomnianych przez Panią organizacji - warto znać, bo ona bardzo często wyjaśnia, inaczej niezrozumiałe, te ich dęte i pod publiczkę wyborczą dmuchane konflikty:)
RobertKoliński (2019.09.04)
Toż to nie jest port, a przystań dla kajaków.
obcokrajowiec (2019.09.04)

info

9  
  7
motarówka nie interesuj się nierobie,a kto sfinansował twój hangar,zejdź już ze sceny nikt cie nie chce na działke idź..
(2019.09.04)

info

19  
  3
Otwieram lodówkę a tam. .a tam " Szuwarek Motorówka " i coś. .mówi ?? I mówi ?? Wypuść, bo. .. w kanał toś mnie wpuścił.
(2019.09.04)

info

19  
  1
Co kolezko, zatkało nie masz co powiedzieć to ublizasz? Słabo to tobie świadczy.
(2019.09.04)
wierzcie dalej w brednie panów u władzy, panowie szukają byle tematu, byle by w mediach zaistnieć, bo trzeba się pokazać, bo trzeba siedzieć przy korycie, bo trzeba zarabiać i ustawiać siebie i swoje rodzinki, patologia na patologi, w normalnym kraju po prostu by pogłębili ten kanał, port juz by dawno działał, statki by pływały i tyle, polityk lokalny odpowiedzialny za rozwój by tylko to podpisał z nakazu i tyle, z nakazu bo to jest społecznie i rozwojowo konieczna inwestycja, ale nie było by picia pianki i spijania melasy z dzióbków.
007 (2019.09.04)

info

4  
  1
Gdybym ja był Jarkiem to powiedziałbym - chętnie byśmy poglebili ale nie chcemy wchodzić w paradę waszym samorządom.. Nie widać chęci współpracy.
(2019.09.04)