A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Łódka,nie interesuj się,a kto sfinansował twój hangar,weź już zniknij nikt cie nie chce idź na działkę..........
Kto ci zaplacil czy sama to wymyśliłaś. To wtedy szacun
Senator warczy czy walczy co waczy. Nowomowa PO
@Mariolka z Elbląga - Droga Pani, ale tu przecież tak dokładnie jest - senator Wcisła mówi, że PiS nie daje, choć obiecał i prawnie powinien, poseł Wilk odpowiada na to, że jak PiS obiecał, to PiS da; obaj przy tym powołują się na dokumenty od tego samego ministra Gróbarczyka. No to ja już gupi jestem i na wszelki wypadek nie wierzę żadnemu z PO-PiSowców, co jak na razie całkiem dobrze mi się od lat już sprawdza i szarym komórkom służy;) Historię zaś - również tych szkodliwych, post-styropianowych, wspomnianych przez Panią organizacji - warto znać, bo ona bardzo często wyjaśnia, inaczej niezrozumiałe, te ich dęte i pod publiczkę wyborczą dmuchane konflikty:)
Toż to nie jest port, a przystań dla kajaków.
motarówka nie interesuj się nierobie,a kto sfinansował twój hangar,zejdź już ze sceny nikt cie nie chce na działke idź..
Otwieram lodówkę a tam. .a tam " Szuwarek Motorówka " i coś. .mówi ?? I mówi ?? Wypuść, bo. .. w kanał toś mnie wpuścił.
Co kolezko, zatkało nie masz co powiedzieć to ublizasz? Słabo to tobie świadczy.
wierzcie dalej w brednie panów u władzy, panowie szukają byle tematu, byle by w mediach zaistnieć, bo trzeba się pokazać, bo trzeba siedzieć przy korycie, bo trzeba zarabiać i ustawiać siebie i swoje rodzinki, patologia na patologi, w normalnym kraju po prostu by pogłębili ten kanał, port juz by dawno działał, statki by pływały i tyle, polityk lokalny odpowiedzialny za rozwój by tylko to podpisał z nakazu i tyle, z nakazu bo to jest społecznie i rozwojowo konieczna inwestycja, ale nie było by picia pianki i spijania melasy z dzióbków.
Gdybym ja był Jarkiem to powiedziałbym - chętnie byśmy poglebili ale nie chcemy wchodzić w paradę waszym samorządom.. Nie widać chęci współpracy.