UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wcisła nie siej propagandy! Jeszcze przekopu nie zrobili a ty już sie martwisz o port. Czy jak budujesz dom i wylewasz fundament to odrazu wstawiasz meble? NIE! Wszystko robi sie po kolei, etapami. Najpierw niech zrobią przekop a później bedziesz się martwił o port i pogłębienie rzeki.

Kroos