UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Platforma chce za wszelką cenę powrotu do roku 2015. Do realizacji hasła: Żeby było tak jak było. Do głosu dojdą ponownie macherzy od niepłacenia i wyłudzania VAT-u. Znowu zatryumfuje totalna korupcja, łapówki przy przetargach na Caracale. Wprowadzenie szczawiu i mirabelek do jadłospisu na prowincji. Powrót ośmiorniczek do jadłospisu na salonach III RP. Powrót mafii VAT-owskich oraz mafii reprywatyzacyjnych. Skasowanie 500+, 300+ i emerytury+. Celebryci z Warszawy będą uradowani, plaże nad polskim Bałtykiem, znowu będą puste. Czy chcecie recydywy ekstremalnie brzydkich cech Platformy? Przegrana Platformy w euro wyborach (PO ukrywa się pod logo KE), świadczy o tym, że Polacy nie maja ochoty na żeby było tak jak było.

Paull