UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mariolka z Elbląga - Droga Pani, ale tu przecież tak dokładnie jest - senator Wcisła mówi, że PiS nie daje, choć obiecał i prawnie powinien, poseł Wilk odpowiada na to, że jak PiS obiecał, to PiS da; obaj przy tym powołują się na dokumenty od tego samego ministra Gróbarczyka. No to ja już gupi jestem i na wszelki wypadek nie wierzę żadnemu z PO-PiSowców, co jak na razie całkiem dobrze mi się od lat już sprawdza i szarym komórkom służy;) Historię zaś - również tych szkodliwych, post-styropianowych, wspomnianych przez Panią organizacji - warto znać, bo ona bardzo często wyjaśnia, inaczej niezrozumiałe, te ich dęte i pod publiczkę wyborczą dmuchane konflikty:)

RobertKoliński

Anuluj