UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wierzcie dalej w brednie panów u władzy, panowie szukają byle tematu, byle by w mediach zaistnieć, bo trzeba się pokazać, bo trzeba siedzieć przy korycie, bo trzeba zarabiać i ustawiać siebie i swoje rodzinki, patologia na patologi, w normalnym kraju po prostu by pogłębili ten kanał, port juz by dawno działał, statki by pływały i tyle, polityk lokalny odpowiedzialny za rozwój by tylko to podpisał z nakazu i tyle, z nakazu bo to jest społecznie i rozwojowo konieczna inwestycja, ale nie było by picia pianki i spijania melasy z dzióbków.
007