Wybrany wątek opinii
do Robert Koliński: czytając Pana teksty odnoszę wrażenie, że nieważne, czy ktoś kradnie czy jest okradany. Obaj niedobrzy, bo uwikłani w kradzież. To już jest niestrawne. Wspominanie PO-PiSu przy sprawach bieżących ma taki sam sens, jak wspominanie AWS, UW, PC i innych byłych organizacji. Czas się z tego wyleczyć.
Do moderacji
Odpowiedz
20
2
@Mariolka z Elbląga - Droga Pani, ale tu przecież tak dokładnie jest - senator Wcisła mówi, że PiS nie daje, choć obiecał i prawnie powinien, poseł Wilk odpowiada na to, że jak PiS obiecał, to PiS da; obaj przy tym powołują się na dokumenty od tego samego ministra Gróbarczyka. No to ja już gupi jestem i na wszelki wypadek nie wierzę żadnemu z PO-PiSowców, co jak na razie całkiem dobrze mi się od lat już sprawdza i szarym komórkom służy;) Historię zaś - również tych szkodliwych, post-styropianowych, wspomnianych przez Panią organizacji - warto znać, bo ona bardzo często wyjaśnia, inaczej niezrozumiałe, te ich dęte i pod publiczkę wyborczą dmuchane konflikty:)
Do moderacji
Odpowiedz
0
9
Przecież ten lewak to gamoń piszę aby pisać aby ludzie wiedzieli że on istnieje choć sam nie ma pojęcia po co istnieje ale na pewno istnieje dzięki pobieraniu zasiłków od z nienawidzonego rządu
Do moderacji
Odpowiedz
4
2