Wybrany wątek opinii

do Robert Koliński: czytając Pana teksty odnoszę wrażenie, że nieważne, czy ktoś kradnie czy jest okradany. Obaj niedobrzy, bo uwikłani w kradzież. To już jest niestrawne. Wspominanie PO-PiSu przy sprawach bieżących ma taki sam sens, jak wspominanie AWS, UW, PC i innych byłych organizacji. Czas się z tego wyleczyć.
Mariolka z Elbląga (2019.09.04)
@Mariolka z Elbląga - Droga Pani, ale tu przecież tak dokładnie jest - senator Wcisła mówi, że PiS nie daje, choć obiecał i prawnie powinien, poseł Wilk odpowiada na to, że jak PiS obiecał, to PiS da; obaj przy tym powołują się na dokumenty od tego samego ministra Gróbarczyka. No to ja już gupi jestem i na wszelki wypadek nie wierzę żadnemu z PO-PiSowców, co jak na razie całkiem dobrze mi się od lat już sprawdza i szarym komórkom służy;) Historię zaś - również tych szkodliwych, post-styropianowych, wspomnianych przez Panią organizacji - warto znać, bo ona bardzo często wyjaśnia, inaczej niezrozumiałe, te ich dęte i pod publiczkę wyborczą dmuchane konflikty:)
RobertKoliński (2019.09.04)
Przecież ten lewak to gamoń piszę aby pisać aby ludzie wiedzieli że on istnieje choć sam nie ma pojęcia po co istnieje ale na pewno istnieje dzięki pobieraniu zasiłków od z nienawidzonego rządu
(2019.09.04)
Powrót do komentarzy