Wybrany wątek opinii
Ciekawe co dzisiaj powie Kaczynski. Może już przemyśleli sprawę i po interwencjach zmienia zdanie
Do moderacji
Odpowiedz
15
29
Gdybym ja był Jarkiem to powiedziałbym - chętnie byśmy poglebili ale nie chcemy wchodzić w paradę waszym samorządom.. Nie widać chęci współpracy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
2