Wybrany wątek opinii

Ciekawe co dzisiaj powie Kaczynski. Może już przemyśleli sprawę i po interwencjach zmienia zdanie
(2019.09.04)
Gdybym ja był Jarkiem to powiedziałbym - chętnie byśmy poglebili ale nie chcemy wchodzić w paradę waszym samorządom.. Nie widać chęci współpracy.
(2019.09.04)
Powrót do komentarzy