UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdybym ja był Jarkiem to powiedziałbym - chętnie byśmy poglebili ale nie chcemy wchodzić w paradę waszym samorządom.. Nie widać chęci współpracy.


Anuluj