UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdybym ja był Jarkiem to powiedziałbym - chętnie byśmy poglebili ale nie chcemy wchodzić w paradę waszym samorządom.. Nie widać chęci współpracy.
Gdybym ja był Jarkiem to powiedziałbym - chętnie byśmy poglebili ale nie chcemy wchodzić w paradę waszym samorządom.. Nie widać chęci współpracy.