UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brzydko te kobiety poubierane, jedna w groszki, druga w paski, trzecia w rybaczkach. .. bardzo skromnie, bezgustownie. .. Smutne!

MariannaSopot

Anuluj