UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może te nasze wojsko na poligon prawdziwy dac a nie tylko na parady przeciez to niwycwiczone strachliwe c i o t y wiekszosc z nich
A może te nasze wojsko na poligon prawdziwy dac a nie tylko na parady przeciez to niwycwiczone strachliwe c i o t y wiekszosc z nich