UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaba bez swoich pretorian tak zaangażowanych w o odbudowę kraju znowu się pokazał .Hmm wstydzi się chłopców ze Złotej Karczmy ?
Jaba bez swoich pretorian tak zaangażowanych w o odbudowę kraju znowu się pokazał .Hmm wstydzi się chłopców ze Złotej Karczmy ?