UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaba bez swoich pretorian tak zaangażowanych w o odbudowę kraju znowu się pokazał .Hmm wstydzi się chłopców ze Złotej Karczmy ?


Anuluj